Zakłady pogrzebowe w Szczecinie

Szczecin to dość duża aglomeracja miejska i ze względu na jej wielkość usługi pogrzebowe w Szczecinie oferuje wiele różnych, ale równie profesjonalnych firm z doświadczeniem w tej branży.

Oferta jaką prezentują zakłady pogrzebowe jest kompleksowa i niezwykle bogata. Pracownicy zajmą się wszystkim od chwili śmierci zmarłego transportując zwłoki w przystosowanym do tego samochodzie do chłodni, następnie będą one stosownie przygotowane po przez mycie, pielęgnację ciała, ułożenie fryzury tak, by dobrze się prezentowała, ubranie w stosowne, eleganckie ciuchy, które można zakupić bezpośrednio w firmie.Jeżeli zmarły w ramach swojej ostatniej woli lub jego rodzina sobie tego życzą, ciało może zostać skremowane i pochowane w urnie zamiast w trumnie.

zakład pogrzebowy szczecin

Firmy te posiadają bogaty asortyment zarówno trumien, jak i urn do wyboru. Mogą różnić się między innymi kolorem, kształtem, wielkością i materiałem z jakiego zostały wykonane. Wybór jest ogromny. Listę zakładów pogrzebowych ze Szczecina można zobaczyć tutaj.

Chcąc pokazać zrozumienie i współczucie w trudnej sytuacji w jakiej znaleźli się bliscy osoby, która ma być pochowana, Udzielana jest fachowa pomoc znacząco ułatwiająca załatwienie wszystkich dokumentów i szybkie otrzymanie należnego zasiłku pogrzebowego. To jednak nie wszystko – wiele rzeczy jest zupełnie darmowych – na przykład kwiaty wrzucane do grobu, namiot pogrzebowy i wiele innych. Oprawa samej uroczystości może być wzbogacona o elementy religijne niezależnie od wyznania, oprawę muzyczną i kwiatową.

Po zakończonym pogrzebie firmy organizują stypy, gwarantując im należytą powagę i rangę. Można tam zamówić również tymczasowe zabezpieczenie grobu jak i ostateczny nagrobek, tak samo jak stałą opiekę nad grobem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *