Zorganizowanie pogrzebu w Krakowie

Ból, tęsknota, żal, miłość – to wszystkie uczucia, jakie nas wypełniają w momencie, kiedy śmierć postanowiła odebrać Wam kogoś Bliskiego. Nawet wtedy, kiedy śmierć jest konsekwencją długoletniej choroby ból po stracie jest tak samo duży. Nie dziwi więc nikogo fakt, że ciężko się w takim momencie ogarnąć i pomyśleć o dalszych poczynaniach. Jednak trzeba… Trzeba się podnieść i żyć dalej. Trzeba pomyśleć o załatwieniu wszelkich formalności oraz o zorganizowaniu pogrzebu. W tym właśnie pomoże Wam nasz zakład pogrzebowy Gabriel.

Swoje usługi pogrzebowe oferujemy mieszkańcom Krakowa, okolic oraz Zawiercia. Zapraszamy do kontaktu pod nasz całodobowy numer 696 038 038 oraz do odwiedzenia naszej strony, która znajduje się tutaj. Na naszej stronie możecie skorzystać ze specjalnego poradnika pogrzebowego, dzięki czemu uzyskacie odpowiedzi na pytania, które mogą was trapić. Staramy się dopasować do naszych klientów, którzy mogą znajdować się w naprawdę fatalnej kondycji psychicznej, dlatego wystarczy do nas zadzwonić, aby nasi przedstawiciele zjawi się u Was w celu omówienia wszystkich szczegółów.

usługi pogrzebowe kraków

Na Wasze życzenie jesteśmy w stanie zorganizować pochówek tradycyjny, jak również kremację. Doskonale zdajemy sobie sprawę, ze spopielenie zwłok staje się coraz bardziej popularną metodą pochówku, dlatego jesteśmy w stanie ją wykonać na Wasze życzenie. W naszej ofercie możecie znaleźć najpiękniejsze trumny, jak również urny, w których spoczną zwłoki Waszych Bliskich Zmarłych. Oprócz tego jesteśmy w stanie zorganizować najróżniejsze pochówki wyznaniowe. Nasza firma dysponuje również nowoczesnymi karawanami, które są idealnym dopełnieniem całej ceremonii pogrzebowej.

Nasze usługi obejmują również obecność Mistrza ceremonii pogrzebowej, namioty pogrzebowe, drukowanie klepsydr. Jeżeli zajdzie taka konieczność, to jesteśmy w stanie zorganizować również przewóz uczestników ceremonii. Zapewniamy Was, że Ostatnie Pożegnanie będzie naprawdę wspaniałą uroczystością, która pozwoli na godne pożegnanie Zmarłego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *