zakład kamieniarski Zamość

Niech pamięć przetrwa – pomniki nagrobne w Zamościu

Niech pamięć przetrwa – pomniki nagrobne w Zamościu

Pamięć o naszych bliskich pielęgnowana jest na wiele sposobów. Objawia się ona poprzez wspólne rozmowy, oglądanie zdjęć, wspominki oraz w dbałość o miejsce pochówku. Zadbany i czysty pomnik, na którym świeci się znicz oraz złożone są świeże kwiaty, to piękny symbol troski o pamięć.

Zakład kamieniarski Zamość

Nagrobki wykonane ze złego tworzywa lub takie, które mają już ponad 30 lat, często odstraszają. Dlatego decydując się na pomnik, należy wybrać taki zakład kamieniarski, który stworzy nagrobki piękne i trwałe. Zakład kamieniarski Chudoba w Zamościu został założony przez mistrza kamieniarstwa, dzięki czemu każdy pomnik opuszczający zakład, może być nazwany małym dziełem sztuki.

Nagrobki Zamość

Pomniki wyróżniają się ogromną klasą oraz jakością. Od klienta zależy wybór kamienia i dodatków, które mają zdobić nagrobek. Misją pracowników jest przelanie wizji Klienta na kamień. A możliwości jest sporo, gdyż dzięki talentowi i doświadczeniu każdy pomnik wykonany jest w sposób indywidualny. Może to być pomnik klasyczny lub z elementami rzeźbiarskimi. W zakładzie CHUDOBA istnieje również możliwość wykonania niedrogich pomników, które będą na każdą kieszeń mieszkańców Zamościa, aby każdy niezależnie od statusu materialnego, mógł zadbać o godne miejsce pochówku bliskiego.

Zakład Chudoba oferuje również:

  • Pomniki wykonane z granitu,
  • artystyczne rzeźby w kamieniu,
  • nagrobki ekskluzywne w stylu włoskim,
  • grobowce betonowe,
  • kolumbarium.

Zainteresowane osoby zapraszamy do Centrum Kamieniarskiego CHUDOBA przy ulicy Gen. M. Bołtucia 28 w Zamościu.

One comment

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *