Zakład pogrzebowy rybnik

Zakład pogrzebowy z Rybnika kompleksowo zorganizuje uroczystość pożegnalną

Działający na terenie Rybnika i okolic zakład pogrzebowy STYX z pełnym zaangażowaniem obsługuje każdą rodzinę pogrążoną w żałobie. Już od 1986 roku świadczą wysokiej jakości usługi, przez lata poszerzając ofertę i dodając nowoczesne rozwiązania. Otwartość na rozwój przyczyniła się do organizowania wyjątkowych ceremonii pogrzebowych na najwyższym możliwym poziomie. Pracownicy firmy funeralnej z pełnym zrozumieniem i wyczuciem podchodzą do bliskich zmarłego. Szczegółowo omawiają z nimi wszystkie etapy przygotowań do uroczystości, tak, aby pogrzeb odbył się całkowicie z życzeniami i preferencjami rodziny. Przedstawiany transparentnie kosztorys pozwala na uniknięcie nieporozumień. Kompetentny pracownik przejmie również obowiązki związane z załatwieniem formalności w urzędach, parafiach czy cmentarzach. To wiąże się również ze złożeniem wniosku do ZUSu czy KRUSu o zasiłek pogrzebowy.

Oferta zakładu pogrzebowego w Rybniku

Niezależnie od wyznania czy preferencji kulturowych, Dom pogrzebowy STYX z biurem przy ul. Rudzkiej 73, jest gotowa dostosować się do oczekiwań rodziny i zorganizować uroczystość, która odda hołd zmarłemu w najbardziej odpowiedni sposób. Zakład pogrzebowy jest wyposażony w nowoczesne urządzenia i odpowiednie zaplecze techniczne, aby zapewnić wysoką jakość usług funeralnych. Pracujemy zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami, dbając o najwyższe standardy higieny oraz bezpieczeństwo podczas całego procesu przygotowań osoby zmarłej do jego ostatniej drogi. 

Pod całodobowym numerem telefonu 888 860 800, bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia, dyżurny pracownik służy fachowym wsparciem oraz przyjmie zlecenie na odbiór ciała zmarłego z domu lub ze szpitala. Specjalistycznie przystosowanym do transportu karawanem, doświadczeni kierowcy zakładu pogrzebowego STYX, mogą przewieźć zmarłego na terenie całej Polski. Personel nie tylko starannie przygotowuje zmarłego, tak, aby prezentował się jak najbardziej naturalnie, ale także zadba o piękną i dopracowaną oprawę całej uroczystości funeralnej. Świeże kwiaty różnego gatunku i kolorystyce, rewelacyjnie zagrana muzyka oraz wszelkie inne detale, o które mogą poprosić członkowie rodziny. Zakłady pogrzebowe STYX z Rybnika polecane są rodzinom przez ogólnopolski serwis branży pogrzebowej – Funer.

 

Zakłady pogrzebowe Rybnik

 

RYBNIK – CENTRUM

Pan Robert Wałach

Adres: ul. Rudzka 73

Numer tel.: 888 860 800

Adres e-mail: styxpogrzeby@gmail.com

 

RYBNIK – BOGUSZOWICE

Pan Krystian Wałach

Adres: ul. Małachowskiego 70

Numer tel.: 601 530 578

Adres e-mail: biuro@styxpogrzeby.pl

 

RYBNIK – CHWAŁOWICE

Pan Tomasz Wałach

Adres: ul. 1 Maja 89

Numer tel.: 602 558 257

Adres e-mail: styxrybnik@gmail.com

One comment

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *