Zakład pogrzebowy Nakło nad Notecią

Zakład pogrzebowy w Nakle nad Notecią prezentuje najwyższą jakość obsługi

Żałoba, która spotyka każdego, jest czasem przepełnionym kalejdoskopem emocji. Tęsknota, smutek, złość, obwinianie siebie są najczęściej spotykanymi reakcjami. Ich mieszanka może jednak przytłoczyć i utrudnić wykonywanie codziennych czynności, a co dopiero skupienie się na zorganizowaniu ceremonii pogrzebowej. Doświadczony zespół pracowników Zakładu Pogrzebowego Mój Anioł Stróż z biurem w Nakle przy ulicy Dąbrowskiego 45 z pełnym zaangażowaniem zapewni godne pożegnanie dla osób zmarłych i wsparcie dla ich bliskich. Personel jest przygotowany, by służyć pomocą na każdym etapie organizacji pogrzebu, zapewniając empatyczną obsługę i dbałość o najdrobniejsze szczegóły.

 

Zakład pogrzebowy z Nakła organizuje kremacje zwłok

Proces kremacji polega na spopieleniu ciała zmarłego, a następnie zebraniu i umieszczeniu prochów w urnie. Kompetentny personel dba o to, aby procedura przebiegała w sposób godny, z poszanowaniem wszystkich norm i przepisów. Przed przystąpieniem do kremacji, zmarły jest odpowiednio przygotowywany, a rodzina może zdecydować o uczestnictwie w ceremonii pożegnalnej, która może odbyć się przed samą kremacją. To ważny moment dla bliskich, dający im możliwość na modlitwę i pożegnanie się. Rodzina może wybrać odpowiednią urnę, która spełnia ich preferencje estetyczne i praktyczne. Szeroki wybór urn zapewnia zakład pogrzebowy Mój Anioł Stróż, służąc fachowym doradztwem w doborze urny, a także w kwestiach związanych z kremacją. 

 

Usługi pogrzebowe Nakło nad Notecią

Niemożność przybycia do biura nie powinna uniemożliwiać pełnego uczestnictwa w organizacji uroczystości pożegnalnej. Z uwagi na wiek, chorobę czy z powodu innych czynników utrudniających przyjazd na miejsce, zakład pogrzebowy Mój Anioł Stróż oferuje usługę mobilnego biura, w ramach, której zgodnie z życzeniem klienta, pracownik przyjedzie na wskazany przez niego adres. Pod całodobowym numerem telefonu 609 809 105, rodziny zmarłego mogą umówić się z personelem firmy funeralnej. Dzięki takiej opcji, w dogodnym dla klienta miejscu, szczegółowo omawiane są wszystkie etapy ceremonii pogrzebowej. 

 

 

Zakład Pogrzebowy Mój Anioł Stróż:

Adres: Dąbrowskiego 45,
89-100 Nakło Nad Notecią

Numery tel.: 609 809 105 / 606 180 108

Adres e-mail: biuro@mojaniolstroz.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *