pogrzeby Kamińscy w Legnicy

Wyjątkowy zakład pogrzebowy w Legnicy

Od ponad dwudziestu lat swoją działalność z branży funeralnej prowadzi profesjonalny zakład pogrzebowy Kamińscy. Już od roku 1998 z najwyższą jakością i oddaniem obsługują rodziny zmarłych. Pomagają przejść przez wszelkie etapy w organizacji ceremonii pogrzebowych. Przez lata dom pogrzebowy Legnica zdobył ogromne doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą doskonale zrozumieć rozmaite potrzeby swoich klientów.

Usługi pogrzebowe Legnica  – synonim jakości

Rodziny zmarłego mogą liczyć na wsparcie całodobowo siedem dni w tygodniu. W tych najcięższych chwilach, dom pogrzebowy w Legnicy zadba o przewóz zmarłych do pomieszczeń chłodniczych i udzieli wszelkich ważnych informacji już w trakcie pierwszego telefonu. Rozmaitość usług pozwala klientom na pożegnanie ukochanej osoby w sposób, jaki tylko zapragną. Ze strony wykwalifikowanych pracowników biura pogrzebowego w Legnicy, rodziny otrzymają fachowe doradztwo i cenne wskazówki. Mogą zdecydować się na tradycyjny pochówek, wyznaniowy bądź świecki. Przedsiębiorstwo pogrzebowe  z Legnicy oferuje kremacje, a także z najwyższą starannością przygotowuje zmarłego do jego ostatniej drogi.

Zakład pogrzebowy Legnica zadba o wszystko

Pogrążeni w żałobie potrzebujemy profesjonalnego wsparcia, aby z godnością móc pożegnać naszą bliską osobę. Empatyczni pracownicy domu pogrzebowego z dbałością o detale zorganizują wyjątkowe ceremonie pogrzebowe oraz pomogą w załatwieniu formalnych spraw. Co więcej dzielą się także możliwością kredytowania pogrzebu. Dzieje się to za sprawą zwrotu zasiłku pogrzebowego z takich instytucji jak ZUS czy KRUS.

Całodobowy dom pogrzebowy Legnica

Dom pogrzebowy Kamińscy

Chojnowska 7,

59-220 Legnica

tel. 76 721 73 72

kom. +48 601 94 24 66

One comment

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *