Transport zwłok z zagranicy

W Twoim życiu spotkała Cie nagła i niespodziewana tragedia? Któryś z najbliższych Ci członków rodziny nagle zmarł? Do tego ta tragiczna sytuacja miała miejsce za granicą? Nie wiesz, co masz zrobić? Czujesz się zagubiony wśród przepisów prawa dotyczących transportu zwłok? Potrzebujesz szybkiego i profesjonalnego działania? Jeżeli tak, to serdecznie zachęcamy Cie do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w profesjonalnym sprowadzaniu zwłok za granicy do Polski. W naszej ofercie posiadamy także usługę: sprowadzenie zwłok z Anglii. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, co sprawia, że transport zwłok jest maksymalnie przyspieszony, tak by rodzina nie musiała długo czekać z organizacją pogrzebu. Dostosowujemy się do Państwa indywidualnych życzeń i potrzeb, w zależności od Państwa preferencji transport zwłok może odbywać się drogą lotniczą, morską lub lądową. Nasza firma posiada umowy z Ambasadami Polski na całym świecie, oczywiście Anglia nie jest wyjątkiem. Transport zwłok z Anglii jest jedną z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Co więcej, nasi pracownicy znają kilka języków, co jeszcze bardziej ułatwia i usprawnia cały proces sprowadzania zwłok. Wiemy, że nagła śmierć osoby najbliższej jest bardzo trudnym i traumatycznym doświadczeniem, dlatego staramy wyręczać Państwa w sprawach „papierkowych”. Załatwiamy wszystkie niezbędne formalności pogrzebowe. Nasza firma z największą dbałością zajmuje się Państwa danymi osobowymi- nie ma żadnych powodów do obawy. Dodatkową ofertą, jest możliwość powierzenia nam zorganizowania pogrzebu (zarówno tradycyjnego, jak i pochówku urnowego).

Staramy się, by ceny nie były dla Państwa zbyt dotkliwe, łączymy najlepszą i najwyższą jakość usługi z jak najniższą ceną. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://drejka.pl/transport-zwlok-z-anglii/.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *