Jak ukoić ból rozstania?

Białystok jest miastem, o którym można powiedzieć, że jest kulturowym i religijnym tyglem. Obok siebie żyją Polacy, Białorusini, Rosjanie, Romowie i Turcy. Obok siebie występuje wiele różnorodnych religii, od katolicyzmu poprzez prawosławie, po buddyzm i judaizm. Ludzie różnych wyznań żyją obok siebie i umierają. Śmierć bliskiej osoby, niezależnie od religii jaką wyznajemy, boli tak samo.

Białystok jest miastem, w którym obok siebie znajduje się Cmentarz Żydowski na ul. Wschodniej, Cmentarz Farny na ul. Raginisa, czy Św. Rocha. Na każdy z tych cmentarzy przychodzą Bliscy, którzy utracili ukochana Osobę.

Ból rozstania

Śmierć bliskiej Osoby zawsze jest traumatycznym, bolesnym przeżyciem. Najpierw jest złość na los, który odbiera nam ukochana Osobę. Później jest żal i rozpacz. Na końcu nadchodzi moment, gdy potrzebujemy pożegnać ukochana Osobę. Jest to ostatnie pożegnanie. Ostatnia podróż naszej Bliskiej Osoby. Chcemy, by chociaż w niewielkim stopniu zapewniła nam ukojenie po stracie. I tu wkracza w życie zakład pogrzebowy.

Przygotowanie ostatniego pożegnania nie jest łatwe. Wiąże się z załatwieniem licznych formalności, których nie można pominąć. Dom pogrzebowy, w którym pracują pełni empatii pracownicy pomogą w uporaniu się z przeprowadzeniem formalności pogrzebowych. Zgodnie z sugestiami Rodziny pomogą zorganizować pożegnanie ukochanej osoby, tak by chociaż w niewielkim stopniu ukoić ból po stracie.

Chcemy, by Ostatnia Droga bliskiej Osoby była naszym pożegnaniem. Dom pogrzebowy pomoże zorganizować uroczystość, na której będzie piękna oprawa muzyczna, kwiaty, które pokażą nasz smutek i żal. Ksiądz lub mistrz ceremonii, który pomoże nam pożegnać naszego ukochanego Bliskiego.

Oprawa pogrzebu ma duże znaczenie dla naszego pożegnania. Dzięki ostatniej drodze naszego Zmarłego, która będzie przebiegała w sposób nastrojowy, pełen szacunku i miłości, Rodzina ma szanse uzyskać chociaż odrobinę spokoju. Takie jest zadnie pracowników zakładu pogrzebowego, którzy czuwają, by uroczystości przebiegały zgodnie z oczekiwaniami pozostawionej w bólu Rodziny

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *