kompleksowe usługi pogrzebowe

Co oznacza pojęcie „kompleksowe usługi pogrzebowe”?

Wiele zakładów pogrzebowych oferuje tzw. „kompleksowe usługi pogrzebowe”. Oznacza to, że taki zakład zajmie się organizacją pogrzebu od A do Z. We Wrocławiu taką ofertę można zobaczyć tutaj.

Niemal każdy szanujący się zakład pogrzebowy zapewnia wybór odpowiedniej trumny dębowej, sosnowej, czy kremacyjnej. Modele trumien kremacyjnych z tektury bądź drewna przystosowane są do potrzeb kremacji. Jest też duży wybór urn np. urny kamienne, drewniane, ceramiczne i metalowe. Nowością są urny ekologiczne i coraz bardziej popularne relikwiarze. Można zamówić też wieńce, wiązanki, znicze i kwiaty. Te ostatnie to wyjątkowe kompozycje w postaci np. wiązanek i stroików. Nadają one niepowtarzalny charakter ostatniemu pożegnaniu bliskich.

Zakłady pogrzebowe podejmują się realizacji wszelkich czynności związanych z pogrzebem, a także załatwieniem wszelkich formalności związanymi z pochówkiem, papierami, czy urzędami. Bardzo przydatną usługą jest np. mobilne biuro, gdzie z myślą o tych, którzy nie mają możliwości dotrzeć do zakładu jest do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu oddelegowany profesjonalny i pomocny pracownik, który pomoże w każdej nurtującej sprawie. Standardem jest usługa transportu Zmarłego z miejsca zgonu do chłodni. Niektóre zakłady oferują także możliwość międzynarodowego transportu Zmarłych. Operacje przewozów odbywają się szybko i sprawnie, a większość zakładów pogrzebowych ma dostęp do obiegu informacji między konsulatami, czy ambasadami. Organizowane są nie tylko transporty drogą lądową, ale także lotniczą oraz morską. Ze względu na charakter prowadzonej działalności, usługi większości zakładów czynne są 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Wybór odpowiedniego zakładu należy oczywiście do Państwa.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *